Telefon: 0224 220 84 24

Hakkari'nin Yüksekova ilçesindeki Meslek Eğitimcileri ve Usta Öğreticiler Derneğinin başlattığı kampanya kapsamında toplanan bin metre kumaş, kursiyerlere dağıtıldı.

'nin  ilçesindeki Meslek Eğitimcileri ve Usta Öğreticiler Derneğinin başlattığı kampanya kapsamında toplanan bin metre kumaş, kursiyerlere dağıtıldı.


Yüksekova Meslek Eğitimcileri ve Usta Öğreticiler Derneği tarafından sosyal medyada başlatılan 'Batıdan Doğuya Gönül Köprüsü' kampanyası ile derneğe 3 vakıf ve Yüksekovalı bir esnaf tarafında toplamda bin metre kumaş gönderildi. Dernek tarafından alınan kumaşlar, İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü bünyesindeki el sanatları ve giyim kurslarına dağıtıldı.

REKLAM

ads by AdMatic


Dernek Başkanı Rıfat Tüner, sosyal medyada başlattıkları kampanyanın destek gördüğünü belirterek, "Kampanyamıza 3 vakıf ve Yüksekovalı bir esnafımız destek verdi. İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğümüzün nezdinde 30 kursumuza bu kumaşları dağıttık. Bu kampanyamıza Yüksekovalı iş adamlarının da desteğini bekliyoruz. Kampanyamız devam ediyor olacak ve inşallah Türkiye'de örnek dernek oluruz. Emeği geçen 3 vakfımıza ve Halk Eğitim Merkezi Müdürümüz Osman Doğan'a teşekkür ederiz" dedi. - HAKKARİ

Kaynak: İHA

Haberler.com Google Newshaberler.com

1
Tekstil Dershanesi Whatsapp iletişim sistemine hoşgeldiniz. Bu sistem üzerinden direkt iletişime geçebilirsiniz.