Telefon: 0224 220 84 24

Her sene değişen renkler, modeller, yeniliklere ayak uydurarak kendinizde küçük ama etkileyici değişimler yapmanız gerekmektedir. 

2013 Sıcak yaz aylarında da şıklığınızı korumanın serin ve hoş bir yolu var. Tesettürlü bayanlar bu yaz hem kullanım kolaylığı hem şıklığı ile tunik modellerin çeşitliliği arasında kaybolmuş durumda. Peki size en çok yakışan tunik modelini nereden ve nasıl bulabilirsiniz? 

Tunik modelleri de kullanılan kumaşa göre birçok çeşide sahip. Kışın kazak olarak kullanılan tunik modeli, yaz aylarında kumaş tercihini cotondan yaparak tesettürlü hanımlara serin ve rahat bir kullanım özelliği sunmakta. 

Tunik, hem günlük hayatınızda hem de akşam şık bir yere giderken, rahatça kullanım imkanı sağlamakta. Gündüzleri; babet, renk uyumuna göre pantolon, eşarp ve çantanız ile kombinlerken gece sadece topuklu ayakkabı giymeniz bile şık olmanız için yeterli olacaktır. 

Tunik kullanımında bir diğer dikkat edilmesi gereken husus ise, desenler ve renkler! Vücut yapınıza uygun desenler seçmeniz tavsiye edilmektedir. Eğer hafif kilonuz varsa iri desenlerden kaçınarak sade bir renk tercih edebilirsiniz. Boyunuz kısa ise, çok uzun tuniklerden kaçınabilirsiniz. 

modadekorasyon.skyrock.com

1
Tekstil Dershanesi Whatsapp iletişim sistemine hoşgeldiniz. Bu sistem üzerinden direkt iletişime geçebilirsiniz.