Telefon: 0224 220 84 24

Fashion Week Istanbul, moda sektörünün profesyonellerini Türkiye sınırlarının dışına taşımaya hazır. Dijital olarak gerçekleşecek moda haftası, 13 - 16 Nisan tarihleri arasında www.fashionweek.istanbul adresinden takip edilebilecek.

13.04.2021 - 07:00 | | EKONOMİ SERVİSİ

Fashion Week başlıyor

 

Modanın görsel sanatla buluştuğu 30 kısa filmin gösterileceği Fashion Week Istanbul bugün başlıyor. Yayınlanan teaser videosuyla heyecanı daha da artıran; #istanbulpiecedtogether mottosu ile İstanbul’un kültürel mozaiğini tüm dünyaya tanıtacak olan moda haftası, 16 Nisan Cuma günü sona erecek.

www.fashionweek.istanbul adresinden takip edilebilecek moda haftası aynı zamanda; Club House ve Instagram canlı yayınlarıyla, dünyaca ünlü influencer’ları ve moda profesyonellerini biraraya getirecek.

İlk gününde podyumu, New Gen projesi kapsamındaki genç tasarımcıların koleksiyonlarıyla açacak olan Fashion Week Istanbul’da sırasıyla; Mehmet Emiroğlu, Ceren Ocak, Niyazi Erdoğan, Nedo by Nedret Taciroğlu, Tagg, Lug Von Siga ve Dice Kayek koleksiyonları sergilenecek.   

Devamındaki günlerde ise; Çiğdem Akın, Cihan Nacar, Museum Of Fine Clothing, Lug Von Siga, Hakaan Yıldırım, Hatice Gökçe, Mehtap Laidi, Meltem Özbek, Mert Erkan, Murat Aytulum, Nej, Nihan Peker, Özgür Masur İstanbul, Özlem Kaya, Özlem Süer, sudietuz, Red Beard, Tuba Ergin, Tuvanam, Y Plus by Yakup Biçer, Zeynep Erdoğan, Zeynep Tosun ve İstanbul Moda Akademisi New Gen Karma projesi kapsamındaki genç tasarımcılar Fashion Week Istanbul’daki yerini alacak.

https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/fashion-week-basliyor-6480139

1
Tekstil Dershanesi Whatsapp iletişim sistemine hoşgeldiniz. Bu sistem üzerinden direkt iletişime geçebilirsiniz.