Telefon: 0224 220 84 24

İş hayatında genel olarak klasik bir stilde giyinmek mecburiyetinde olan erkekler, günlük hayatlarında ya da hafta sonlarında spor tarz giyimi tercih edebilirler. Erkek spor giyim tarzında vazgeçilmez olan pek çok parça vardır. Ancak burada önemli olan şey, şık görünmenin yanı sıra giyilen kombinin içerisinde rahat hissetmektir. Eğer sizler de erkekler için spor giyim önerileri konusunda daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız yazıyı okumaya devam edebilirsiniz.

Çabasız Ve Rahat Bir Görünüm

Çabasız ve bir o kadar da rahat görüntü elde etmek aslında çok zor bir durum değil. Zaten haftanın pek çok gününde belli başlı zorunlu parçalar giymek durumunda olan erkekler için bu fikir son derece mantıklı gelecektir. Erkek spor giyim modasında vazgeçilmez bir durum olan spor kombinlerin başında Jean pantolonlar bulunur. Bir de üzerine giyilen beyaz, siyah gibi düz renk tişört modelleri her sezon trendleri belirleyen kombinler, çok fazla tercih edilir. Sadece tek bir renk giyinmek, sıkıcı bir görüntüye neden olur. Bunun için farklı tonlar bir arada kullanılarak kombin oluşturulmalıdır.

Vücuda Uygun Giyinmek

Erkek giyim tarzında stili belirleyen en mühim unsurlardan bir diğeri vücuda uygun olacak kesimlerin olduğu kombinlerdir. Örnek vermek gerekirse fazla kilosu olan erkekler, bedenine tam oturan dar kesim bir kot pantolon yerine çok iyi duracak daha salaş, bol bir pantolonu tercih ederek çok daha fit bir görüntü elde edebilir. Yine kot pantolonlarla bir arada kullanılan klasik kesim bir ceket kot pantolonun günlük görünümünü daha klasik bir hale sokarak, spor giyimleri daha modern göstermeye fırsat verir.

Spor Tarzda Aksesuarın Önemi

Spor tarzda şıklığı tamamlamak adına yapılacak olan en önemli etkenlerden biri de renklerin birbiriyle olan uyumu ve tercih edilen aksesuarlardır. Örneğin, bej ya da krem renklerinde bir kanvas pantolon ile birlikte buz mavisi bir gömlek ya da bu tonlarda olan bir tişört tarzınızı ön plana çıkaracaktır. Bir de bu kombinle uyumlu olacak büyük ve şık bir saat ya da bir bileklik kombininizi tamamlamaya yardımcı olacaktır.

http://www.olaymedya.com/erkekler-icin-spor-giyim-onerileri-haberi.html

1
Tekstil Dershanesi Whatsapp iletişim sistemine hoşgeldiniz. Bu sistem üzerinden direkt iletişime geçebilirsiniz.