Telefon: 0224 220 84 24

Dünyaca ünlü bir moda evinin tasarladığı yeni ''pouch'' çantalar sezona damgasını vuruyor. 2019/2020 trendleri arasına adını yazdıran pouch çantalar oldukça revaçta.

Eda Özdemir - PembeNar Özel

Eda Özdemir - PembeNar Özel 

Daniel Lee sayesinde artık clutchların yerini, pouch çantalar alıyor. Bottega Veneta markasının İngiliz tasarımcısı Daniel Lee yeni tasarladığı yumuşak deriden yapılmış pouch çantalar ile sokak modasından, akşam davetlerine kadar her yerde sıkça karşımıza çıkan clutch çantaları moda dünyasından adeta çıkardı.

  •  
  •  
  •  

2Daniel Lee tasarlıyor

Daniel Lee tasarlıyor 

Bottega Veneta'nın kreatif direktörlük koltuğuna oturan Daniel Lee, ilk olarak marka için hazırladığı 2019 İlkbahar/Yaz koleksiyonu ile tüm ilgiyi üzerine çekmişti.

3Markanın imzası çantalar

Markanın imzası çantalar 

Daniel Lee, markayı çok iyi tanıyan isimlerden biri. Bu neden ile markanın yumuşak deri ile bilinen çantalarına ağırlık verdi ve yeni bir tasarım getirdi. Bu yeni tasarım çantalar günlük hayatta ya da gece davetlerinde her kıyafetle uyumlu.

  •  
  •  
  •  

4Spor kombinler için ilk tercih

Spor kombinler için ilk tercih 

Kış aylarında kullanılan büyük montlar, paltolar ya da ceketler yüzünden çanta taşımak oldukça zor olabilir. Clutch çantalar aslında bu noktada hayatımıza giriyor. Ceketlerimize dolaşmış kalın çanta askılarından bizi kurtarıp, hareket özgürlüğü sağlıyor.

5Kombinlerinizi renklendirin

Kombinlerinizi renklendirin 

Bu çantalar ile kombinlerinizi oldukça sade tutabilirsiniz. Çünkü aksesuarlarınız zaten çok çekici! Kombininize uygun, ilgi çekici renkler işinizi her zaman kolaylaştıracak.

http://www.milliyet.com.tr/pembenar/galeri/trend-alarmi-pouch-canta-6074720/1

1
Tekstil Dershanesi Whatsapp iletişim sistemine hoşgeldiniz. Bu sistem üzerinden direkt iletişime geçebilirsiniz.