Telefon: 0224 220 84 24

Yeni yıl hediyelerle güzelleşir...

İster kendinize ister sevdiklerinize; dekorasyon ürünlerinden teknolojik aletlere, tekstil ürünlerinden kahvelere kadar herkese hitap eden yeni yıl hediyeleri Tchibo'da sizi bekliyor.

 Yılbaşı heyecanını iyiden iyiye hissetmeye başladığımız şu günlerde sevdiklerine ne hediyealacağını düşünenler için yüzlerce hediye çeşidi www.tchibo.com.tr’ de!

 Hediye seçimini son ana bırakmadan, içinize sinen hediyeleri bulmak için şimdiden hediye bakmaya başlayabilirsiniz.

Sevdiklerinizi mutlu etmek için pahalı ve lüks hediyelere ihtiyacınız yok. Onları hatırlamanız, düşünmeniz ve hediye seçimine özen göstermeniz yeterli.

 

 Sevdiklerinizin bütün bir yıl boyunca kullanacağı birbirinden şık montlardan kazağa, elbiseden gömleğe, spor kıyafet ve aksesuarlardan pijamaya kadar birçok ürün alternatifi, ayrıca evdeki minikleri sevinçten çılgına döndürecek kitap, oyuncak, pijama ve rengarenk kıyafet seçenekleri ile onların yüzüne kocaman bir gülümseme kondurmak için Tchibo.com.tr bir tık uzağınızda!

Soğuk sıcak dinlemeden spor yapan, dağ tepe yürüyen sevdikleriniz için rüzgar korumalı koşu montu mükemmel bir hediye alternatifi olacaktır. Rüzgar geçirmeyen, üşümeyi azaltan, kir tutmayan ve hareket özgürlüğü sağlayan bu montu üzerinden hiç çıkarmak istemeyecek.

Tam bir ev kuşu dediğiniz arkadaşlarınıza rahat, yumuşacık ve organik pamuklu kumaştan üretilen pijama, gecelik ya da ev hırkası alabilirsiniz.

Şıklığından asla taviz vermeyen arkadaşlarınız için birbirinden kaliteli ve modern aksesuarlar onlar için müthiş bir yeni yıl hediyesi olacaktır. Boynundan aşağı zarifçe dökülen bir şal, kaliteli deriden yapılmış bir kemer ya da eğlenceli şık bir clutch çanta… Atkı, eldiven, bere, şapka, çanta, şal ve daha birçok göz alıcı aksesuar Tchibo’da!

hurriyet.com.tr