Telefon: 0224 220 84 24

AKDENİZ Bölgesi'nde 10 bin metrekarelik kapalı alana kurulu olan ve Antalya'nın en önemli tekstil imalatçı ve ihracatçısı olan , sektörde 30'uncu yılını deviriyor. Uzman kadrosuyla dünya çapında üretim yapan Ral Tekstil, müşterilerine siparişten itibaren kalıp, kesim, dikim, baskı, nakış, ütü, paket ve sevkiyat olarak tüm birimleriyle hizmet veriyor. Üretimi ağırlıklı olarak spor giyim olan Ral Tekstil, ayrıca promosyon, çocuk giyim, personel kıyafetleri, okul üniformaları ve iç çamaşırıyla da sektöre hizmet veriyor. Ralto, Ral Sport, Bebengo, Miniciks, I Love Antalya ve Ödül olmak üzere yedi farklı tescilli markası da bulunan Ral Tekstil, kendi markalaşma sürecini devam ettiriyor.

YÜZDE 90 İHRACAT
Ral Tekstil Genel Müdürü , "Ral Tekstil olarak üretimimizin yüzde 90 ihracat ağırlıklı gerçekleştirmekte ve Avrupa'nın birçok tanınmış markasına imalat yapıyoruz. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle her geçen gün müşterilerimize sunduğumuz iyi hizmet ve kaliteli ürünler ile ihracat rakamlarımızın artmasını sağlamıştır" diye konuştu. Atılgan ayrıca üretimde sürecinde çalışanların tüm haklarını almasına, iş sağlığı ve güvenliği kurallarına uymaya, eğitim ve sosyal statü olanağı yaratmaya da özen gösterdiklerini anlattı.

İÇ GİYİM ATILIMI 
ATILGAN son iki yıldır oluşturdukları tasarım ekibiyle müşterilere özel koleksiyonlar hazırladıklarını belirterek, "Alternatif ürün seçenekleri ile müşterilerinin taleplerine yönelik adımlar atıyoruz. Sektördeki trendleri takip ederek ve bunlara uyum için gereken üretim ve yönetim esnekliğine sahip olmaya çalışıyoruz" dedi. İç giyim markaları Ödül ile iç piyasada büyük bir atılım yaptıklarını söyleyen İmral Atılgan, "Avrupa ve Orta ve Yakın Doğu pazarlarında kendimize yer edinmeyi başardığımız bu dönemde iç giyim ihracatında da aranılan firmalar arasında yer almayı hedefliyoruz" dedi.

sabah.com.tr