Telefon: 0224 220 84 24

Barselona’da düzenlenen dünyanın en büyük tekstil ve konfeksiyon makinaları fuarına Türkiye adeta çıkarma yaptı. 46 ülkenin katıldığı fuarda, 157 Türk firması ‘Biz de varız’ mesajı verdi.

Dört yılda bir gerçekleştirilen dünyanın en büyük tekstil ve konfeksiyon makinaları fuarı ITMA 2019, bu yıl 20-26 Haziran tarihlerinde İspanya’nın Barselona kentinde ziyaretçilerini ağırladı. 
 
19 KATEGORİDE ÜRÜN
 
Tekstil dünyasını aynı çatı altında buluşturan fuarda, 46 ülkenin üreticileri sektördeki en son trendleri tanıttı. ITMA 2019’da 157 Türk firması da yeni tasarım makinalarıyla Türkiye rüzgarı estirdi.

Fuarda tekstil terbiye, renklendirme, iplik elyaf kumaş, konfeksiyon, baskı, dokuma, şeritleme, eğirme bükme, araştırma, inovasyon, örgü ve geri kazanım olmak üzere 19 farklı kategoride ürün sunuldu.

Fuarı, İstanbul Ticaret Odası da kalabalık bir heyetle ziyaret etti. İTO Başkan Yardımcısı Dursun Topçu başkanlığındaki heyette Yönetim Kurulu Üyeleri Burhan Polat ve Servet Samsama ile 23 Meclis Üyesi yer aldı.  

Standları ziyaret ettiler

 ITMA Fuarı’nda Türk ve yabancı katılımcı firmaların standlarını ziyaret eden İTO heyeti, sektördeki yenilikler ve gelişmeler hakkında fikir alışverişinde bulundu.

itohaber.com

1
Tekstil Dershanesi Whatsapp iletişim sistemine hoşgeldiniz. Bu sistem üzerinden direkt iletişime geçebilirsiniz.