Telefon: 0224 220 84 24

Itema,3 lider dokuma makina sisteminin tek sağlayıcısı olarak bir efsane. Itema, kancalı ve hava jetli atkı yerleştirme prensipleri yanında Projektil teknolojisinde de eşsiz bir üretici. 3 atkı yerleştirme sistemi ile kombine edilmiş 3 marka, tüm kumaş oluşum önerileri için doğru dokuma makinası garantisini veriyor.

Dokuma makinalarının tamamlayıcısı olarak, Itema dokuma aksesuarları, makina güncellemeleri ve yedek parçalar sunuyor. Itema , 150 yıldan uzun süren bir geleneğe, 200000 kurulu dokuma makinasına sahip. 100’den fazla ülkede küresel olarak varlığını sürdürmesi ile hızlı ve güvenilir servis sağlıyor.

R9500 KANCALI DOKUMA MAKİNESİ

Geniş uygulama alanı ile R9500, Itema’nın omuriliğini oluşturuyor. Itema ürünlerine yüksek katma değer kazandıran, erişilmesi zor kaliteyi üretmek mümkün. Üretkenlikte sınır tanımaması ile R9500 müşterilerinin yeni fırsatlar yakalamasına ve pazara hızlı bir şekilde giriş yapmasına olanak veriyor. Bu basit ve aynı zamanda kapsamlı NCP veya Yeni Ortak Platform tasarımı, dokuma makinasındaki tüm teknik parametrelerin kolay bir şekilde kontrolünü gerçekleştiriyor. Tahrik ve transfer sistemindeki radikal gelişmeler en düşük titreşim deseninde uyumlu ve yüksek hızlı transferini mümkün kılan sağlam bir makina sağlıyor. Mekanik ve elektrik parçaların A9500 ile değişimi işlem maliyetlerini azaltıyor; müşterilere her iki teknolojiye de sahip olma olanağı sunuyor. Uzaktan erişim ve kontrol için son teknolojiyi sunan modern makina kullanım kolaylığı için özel olarak tasarlandı ve en zor çevrelere bile entegresyonu mümkün hale getirildi.

ALPHA PGA KANCALI DOKUMA MAKİNESİ

Evrensel PGA kanca tutucusu sayesinde, Alpha PGA dokuma makinasının dokuma esnekliği geliştirilerek arttırıldı. Alpha PGA farklı dokuma malzemeleri ve iplik numaralarını aynı kumaşa yerleştirme açısından en esnek makina. Bu da büyük bir esneklik sağlamakta, yüksek üretim etkinliği sunmakta ve stil değişiklikleri için uygunluk sağlamakta. Alpha PGA sınırsız çeşitlilikteki kumaş ve malzemeyi yüksek üretim seviyelerinde dokuyabilen bir makina.

SILVER 501-ITEMA’NIN LOKOMOTİFİ

Itema’nın yeni kancalı dokuma makinası- Vamatex Silver 501 yüksek başarıya sahip Silver HS modelinin stratejik evrimi. Komple yeni elektronik platformu ile Silver 501 talep edilen stilleri oluşturmak için özel olarak geliştirildi veya yüksek üretim hızlarında ağır denim kumaşların sıradışı bir kalitede üretilebilmesine olanak sağladı. Tahrik ve transfer sistemlerindeki yeni gelişmeler, uyumluluk sağlamakta ve düşük titreşim desenlerinde yüksek hız transferlerine ulaşabilmekte. Kullanım kolaylığı, bakım ve işlem sinerjileri dokumacı ve benzer şekilde teknisyenlerin dönüştürmesine ihtiyaç olmaksızın entegrasyonu mümkün hale getiriyor.

SILVER DYNA TERRY KANCALI DOKUMA MAKİNESİ

Havlu dokuma makinalarının üretilmesindeki uzun süreli deneyimi ile, Itema dünyadaki en ünlü havlu kancalı dokuma makinası markası. Silver DT’nin yüksek teknolojisi, uzun süredir pazarda kendini kanıtladı. Silver DT, R880 yüksek kalite halı ürünlerini üretmede en iyi çözüm.- Onsuz olmayı göze alabiliyor musunuz? R880 uluslararası tanınmış teknolojisi
ve makina sağlayıcısı Itema kancalı dokuma makinalarının konstrüksiyonunda uzun süreli bir tecrübenin sonucu. Eşsiz performansı ile, R880 kancalı dokuma makinası kumaş formunda üretkenlik için yeni standartlar ortaya koyuyor. Denenmiş ve test edilmiş Propeller eşsiz kancalı tahrik sistemi son dokuma makinası teknolojisinin çıktısını arttırıyor. Çok güçlü çelik yan kısımlar ile katı ve sağlam çapraz üyeler yüksek stabilite ve düşük vibrasyona neden oluyor. Dakikada 550 atkıya kadar çıkan makina hızları ve dakikada 1200 metreye kadar maksimum atkı yerleştirme hızı ile R880 ligde lider.

A 9500 HAVA JETLİ DOKUMA MAKİNESİ

Itema güvenilirlik, yüksek hız performansı, uyumlu kumaş kalitesi sunuyor; pazar beklentilerindeki değişikliklere karşı verimlilik için yeni bir referans noktası tanımlıyor. Mekanik ve elektronik parçaların önemli bir yüzdesi, artık kancalı modellerle tam olarak değiştirilebiliyor ve böylece her iki teknolojiye sahip müşteriler için yedek parça ihtiyacını azaltıyor. Tüm renkler, dokunmatik ekran ve son teknoloji ile NCP, kalitede anlık etki yaratan makina ayarlarını
optimize etmek için mükemmel bir araç olup, hava tüketimi ve atık miktarını da azaltıyor. Uzaktan erişim için, Uzaktan Servis Yazılımı mevcut olup, gerekli hallerde kontrol ve tanımlama sağlıyor. İstisnasız A9500 sanat harikası olmasının yanısıra kullanım kolaylığına da sahip.

A 9000 HAVA JETLİ DOKUMA MAKİNESİ

Şangay yakınlarındaki Itema Dokuma Makinalarında (yüksek kalite kontrol politikası ile çalışan tesis) monte edilen A9000 hava jetli dokuma makinası aynı İsvicre mühendisliği ve tasarımına bağlı olarak geliştiriliyor ve Avrupa’da yapılan Itema dokuma makinalarında kullanılıyor. A 9000 düşük güç ve düşük hava tüketimi konusunda iyi durumda ve dakikada 1600 metre hıza çıkabiliyor. Itema’nın Ar&Ge mühendisleri güçlü gövdeye, azaltılmış parça ve sanat harikası elektronik tasarımına sahip yeni bir makina ürettiler. Makinanın diğer üstün özellikleri arasında azaltılmış bakım ve kullanım kolaylığı yer alıyor. Stratejik bir biçimde donatılmış olan ve dünyaya rekabetçi, tüketim uygulamalarını yüksek kalite ve düşük maliyette sunan bir ürün.

P7300 HP PROJEKTİLLİ DOKUMA MAKİNESİ

P7300HP V8 projektilli dokuma makinası az bir tanıtıma ihtiyaç duymakta. Söz konusu makine, P7300HP’nin gelişmiş hali olup gelecek pazar gereksinimlerini karşılamak hedefiyle geliştirilmiş. Teknolojik gelişmeler bir kez daha projektilli dokuma makina teknolojisinin üstünlüğünü kabul etmekte. Düşük enerji tüketimi, verimlilik ve değişen pazara sıradışı uyum özelliği dokuma makinalarını yüksek geri dönüşüme sahip mükemmel ve güvenilir bir yatırım alanı haline getirmekte. Projektilli dokuma makinası teknik kumaşlar için en iyi çözüm.

CWT “MÜŞTERİYE ÖZEL DOKUMA TEKNOLOJİSİ”

Endüstriyel tekstil üretimi, yüksek performanslı dokuma makinalarına gereksinim duyulmasına sebep olur. Müşteriye özel Dokuma Teknolojisi prensibi tüm müşterilerin ürünleri için özel dokuma makinaları tedarik etmesine dayanmakta. Örneğin CWT zirai ve jeotekstiller, konveyor bantlar, yelken bezleri, sinema ve tiyatro ekranları, filtre kumaşları, branda ve benzeri kumaşların üretiminde kullanılan dokuma makinalarını içermekte. Bunlar da müşterilerimize yeni pazarlar kazandırabilir. CWT uygulamaları yüksek endüstriyel tekstiller için ilk seçim. -655 cm’ye kadar geniş dokuma enlerinde Güçlendirilmiş konstrüksiyon -Tefeleme hızı 15000N/m

LOOMBROWSER

Itema LoomBrowser, tüm üretim verileri ve ayar verilerini dokuma makinasından PC’ye aktaran yazılım paketi. Verimlilik, değişim ve yükleme makina ayarları, yeni atkı ve armür desenlerini yaratmak ve yüklemek için PC’nize LoomBrowser’ı yüklemeniz yeterli. Makinanın yanındaymışçasına makinadan veri alabilmek için makina yerleşiminde seçiminizin üzerine tıklamanız yeterli.

GÜNCELLEME VE MODİFİKASYONLAR

Itema müşterilerine düşük maliyetli güncellemeler sunmakta, geniş bir aralıkta kumaşları üretebilmeyi mümkün hale getirmekte, performans ve kaliteyi arttırmakta, ve şimdiye kadar dokunmamış farklı kumaşların üretilmesini sağlamakta. Tüm müşteriler, kanıtlanmış ve mevcut modifikasyon kitlerinin avantajından yararlanmakta diğerleri ise özel talepler, fikir ve ihtiyaçlar için bizle iletişim kurabilmekte.tekstilteknik.com